Seznamte se!

10. srpna 2016 v 19:18 | a1950 |  Adminka
Seznamte se se mnou!Většinou, když se snažím sama sebe popsat, moc mi to nejde. Jsem přátelská, nedůvěřivá, někdy protivná a vzteklá osoba, která se neumí moc přetvařovat. Ale občas se najdou i dny, kdy se na každého usmívám a snažím se být milá. Mám ráda knížky (romantické, fantasy, detektivky, horory,…), filmy (až na horory, který jsem neviděla ani jeden) a kromě jiného miluju matiku. Myslíte si, že jsem blázen? Možná jsem, ale kdo je v dnešním světě normální? Co je to "být normální"?

Poslední dobou zjišťuji, že k životu nepotřebuji facebook, twitter, instagram, snapchat,… Vždycky si přijdu neskutečně otrávená, když si mám s někým hodiny a hodiny psát na facebooku. A přeci jen jsem přišla na to, že mým přátelům (a tím myslím reální přátelé, ne těch 300 lidí na facebooku) stačí společná chvilka se mnou a kávou.

Grafikou se zabývám už od roku 2011, aktivně jsem se jí ale věnovala jen první 3 roky. Trošičku mi pomáhá i Photoshop CC. I když nezáleží na tom, v jakém programu pracujete, ale jak v něm pracujete.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama