Vítejte v novém školním roce!

2. září 2016 v 23:35 | a1950
Dneska jsem až příliš lenivá na to, abych vymýšlela vhodý perex (pro ty neznalejší - úvod).
A víte co je nejvtipnější? Že nadpis je úplně o něčem jiném, než článek samotný ;)


Když jsem přemyšlela nad tím, co napíšu, tak mě napadl jen název článku. Stává se vám to někdy? Že si prostě řeknete: "Dneska mám náladu, něco bych napsal/a." Jenže potom napíšete nadpis článku, uvědomíte si, že vůbec, ale vůbec není vhodný, protože se nehodí k danému tématu a nakonec to vzdáte. Článek hodíte do rozepsaných s tím, že ho "někdy" dokončíte. A článek tam potom odpočívá, leží, hnije,... třeba pár let. Potom si po několika letech otevřete článek s tím, že ho konečně dokončíte. Jenže jakmile si ho přečtete, tak zjístíte, že je to vlastně něco strašnýho. Nic se vám na tom nelíbí a milej nemilej článeček skončí v koši.

Přesně takové nutkání mám já celou dobu při psaní tohoto článku. Představovala jsem si, kdovíco nenapíšu, že to bude supr echt dlouhý a záživný, že vám všem popíšu můj první den ve škole (samozřejmě po bezpočtu dalších prázdninách) a že bude mít můj článek spousta otevření, komentářů, možná to i někdo bude sdílet na facebooku...

Ne dobře. Byla to blbost (samozřejmě, že o popularitě blogu, který sotva začíná, by se tu daly vést dlouhé řeči). Tady jde jen o princip, protože spousta začínajících blogerek se s tímhle potýká. A kdo ví. Třeba se s tímhle problémem denně setkávají i ostřílené a známě blogerky. Ale každý musí někdy začít od píky.

Vzdávám to psaní, nemám žádný nápad. Jdu spát.

A jak jste na tom vy? Máte každý den spoustu nápadů, že si je ani nestačíte zapisovat nebo vám jeden článek trvá víc jak pár hodin?

To mi připomíná - tenhle článek jsem napsala za necelých 30 minut. Je to vidět, že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama